KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 14188020
nr 1418 8020
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik / collage, "Solens proppskåp". Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 82x64 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:51:37
100 kr
250 kr
300 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)